XI Motopiknik 2017

Motopiknik otwarli honorowi goście: Burmistrz Miasta Wielichowa Pani Honorata Kozłowska, Sekretarz Starostwa Grodziska Wielkopolskiego Pan Tomasz Dolata i Prezes LOK Wielichowo Pan Andrzej Ciorga. Po uroczystej inauguracji Motopikniku ulicami miasta i okolicznych wsi ruszyła parada motocyklowa zapraszająca mieszkańców do wspólnej zabawy.

W programie imprezy nie zabrakło wspaniałej muzyki granej przez zespół Blues Station DŻEM Cover Band, integrujących konkurencji i zabaw. Niewątpliwą atrakcją były przejażdżki drezyną i przelot helikopterem nad miastem oraz pokaz Drużyny Wojów Piastowskich JANTAR.

Zarząd LOK serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom Motopikniku za liczne przybycie i wspólną zabawę, sponsorom za wsparcie imprezy, Ochotniczej Straży Pożarnej za ochronę parady, stowarzyszeniu „Zróbmy Coś Wielkiego Dla Kogoś Małego” za wszelką pomoc przy obsłudze gości.

Podziękowania również kierujemy do wszystkich członków i sympatyków LOK-u, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację imprezy


S P O N S O R Z Y


FOTORELACJA CZ.1

FOTORELACJA CZ.2

FOTORELACJA CZ.3

FOTORELACJA CZ.4

Opublikowane 28 Czerwca 2017

Content Management Powered by CuteNews


/ nasza galeria /


Odwiedzin na stronie: Katalog stron© 2012 - 2015 Sekcja Turystyki Motocyklowej LOK Wielichowo