Spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim

13 lutego w Grodzisku Wielkopolskim w restauracji „Masarnia” odbyło się spotkanie z członkami Motocyklowego Stowarzyszenia Pomocy Polakom za Granicą WSCHÓD – ZACHÓD. Wizyta miała charakter wymiany doświadczeń na temat wypraw za wschodnią granicę. Zebranie prowadził prezes stowarzyszenia – Pan Rafał Lusina.

Zdjęcia

Opublikowane 14 Lutego 2014


Wyprawa na Wschód

5 lutego 2014 roku odbyło się zebranie LOK Wielichowo. Na spotkaniu gościliśmy Senatora Rzeczpospolitej Polskiej – przedstawiciela Senackiej Komisji ds. Kontaktu ze Wschodem - Pana Jana Filipa Libickiego, Starostę Grodziska Wielkopolskiego - Pana Sławomira Górnego, Dyrektora Biura Poselskiego Posła Killiona Munyamy – Pana Hieronima Cichego, Burmistrza Miasta i Gminy Wielichowo – Pana Adama Łanieckiego, Dyrektora Centrum Kultury Wielichowo – Pana Jana Grzesia i Pana Sebastiana Tulińskiego koordynatora jesiennej wyprawy do Katynia.

Głównym celem spotkania było omówienie spraw związanych z wyjazdem do Katynia. Podróż organizowana jest pod patronatem Senatora RP Jana Filipa Libickiego i Starosty Grodziskiego Mariusza Zgaińskiego. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Wilno, Witebsk, Katyń, Smoleńsk, Brześć. Program wycieczki jest w trakcie opracowywania.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za zaproszenie nas do udziału w wyprawie.

Opublikowane 06 Lutego 2014


Wiedza równa się bezpieczeństwo

Umiejętność bycia odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego oraz radzenia sobie w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach na trasie to niepisany obowiązek każdego kierowcy. Nasza niewiedza w tej sferze może przyczynić się do śmierci poszkodowanego. Musimy sobie zdawać sprawę, że tylko od nas zależy, czy będziemy umieli nieść pomoc poszkodowanym w kolizjach drogowych i „czy pozwolimy komuś żyć”?!

Członkowie LOK Wielichowo nie chcą pozostać bierni wobec ofiar wypadków drogowych i w związku z tym 1 lutego rozpoczęli kurs ratownictwa drogowego, zorganizowanego przez ratowników medycznych działających przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rakoniewicach. Kolejne spotkanie odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.00. Zachęcamy wszystkich członków do udziału w zajęciach. Spotkania prowadzone są przez profesjonalistów w bardzo miłej atmosferze.

Opublikowane 01 Lutego 2014


Zebranie członków LOK

5 lutego 2014 roku o godzinie 17.30, w Centrum Kultury w Wielichowie odbędzie się coroczne walne zebranie LOK-u. Będziemy również gościć Senatora Rzeczpospolitej Polskiej – przedstawiciela Senackiej Komisji ds. Kontaktu ze Wschodem, Pana Jana Filipa Libickiego i Pana Starostę Sławomira Górnego. Spotkanie będzie dotyczyć letniego wyjazdu do Smoleńska. Obecność członków obowiązkowa. Prosimy wszystkich o punktualne przybycie.

Opublikowane 31 Stycznia 2014


Główna nagroda - MOTOCYKL!

25 stycznia 2014 roku podczas trwania IV Karnawałowego Balu Motocyklisty odbyła się loteria, której główną nagrodą był motocykl. Posiadacz szczęśliwego losu musiał spełnić następujące warunki, by zatrzymać nagrodę:

1. Posiadać prawo jazdy kategorii A.
2. W ciągu 10 dni złożyć motocykl, zrobić zdjęcie i przesłać dokumentację fotograficzną na adres sekcji.
3. Zapisać się do sekcji motocyklowej LOK Wielichowo (dotyczy szczęśliwca niezrzeszonego w LOK Wielichowo).

Laureat nagrody kolega Mirosław Kmiecik wywiązał się z zadania rewelacyjnie! Zadanie wykonał w ciągu 3 dni! Witamy w klubie nowego kolegę smile

Opublikowane 29 Stycznia 2014


Zabawa karnawałowa

Tradycją już się stało, że z nadejściem zimy, kiedy lodowate powietrze mrozi twarze, a motocykle odpoczywają w garażach mury Starego Młyna w Wielichowie rozpala do czerwoności taniec, śpiew i szampańska zabawa. Nie inaczej było i tym razem – 25 stycznia 2014 roku, przechadzając się ulicą Rakoniewicką, można było usłyszeć dochodzące z sali odgłosy muzyki i rozbawione śmiechy gości IV Karnawałowego Balu Motocyklistów. O godzinie 19.00 prezes klubu Andrzej Ciorga oficjalnie rozpoczął zabawę karnawałową. Przy suto zastawionych stołach i wspaniałej muzyce goście bawili się aż do rana. Nie zabrakło również zaskakujących atrakcji, takich jak gry konkursowe wraz z nagrodami i loteria.

Dziękujemy serdecznie Magdalenie, Andrzejowi, Geniowi, Darkowi i Marcinowi za wspaniale zorganizowaną imprezę. Jak zwykle zabawa była rewelacyjna !!!

ZDJĘCIA

Opublikowane 26 Stycznia 2014


<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Następne >>

Content Management Powered by CuteNews


/ nasza galeria /


Odwiedzin na stronie: Katalog stron© 2012 - 2015 Sekcja Turystyki Motocyklowej LOK Wielichowo