Wyprawa do Wschowy i Kościana

12 maja odwiedziliśmy Wschowę. Na VII. Franciszkańskim święceniu motocykli nie mogło nas zabraknąć. W trakcie uroczystości odbyła się Msza Święta z odsłonięciem i poświęceniem Ołtarza Św. Krzysztofa.
Wypad był bardzo udany – mogliśmy podziwiać podziemia klasztorne, a w ogrodach kosztowaliśmy grillowane przysmaki. Parada motocyklowa dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

Drugim etapem niedzielnej wyprawy, była wizyta w Kościanie na zlocie zorganizowanym przez klub motocyklowy "Żurawie". Przekazujemy wiadomość od prezesa klubu:

„Jestem zaszczycona, że byliście z nami... Nawet nie wiecie jak bardzo. Bez Was nie byłoby takiej promocji... Jeszcze raz dziękuję... Bogna”

Opublikowane 14 Maja 2013


Wyrazy współczucia...

Wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami...

Opublikowane 01 Maja 2013


Sezon motocyklowy otwarty!

21, 27 i 28 kwietnia odbyły się imprezy z okazji inauguracji sezonu w Zbąszyniu, Opalenicy, Piaskach i Wolsztynie. Mimo nie całkiem sprzyjających warunków pogodowych motocykliści, jak zwykle nie zawiedli i licznie wybrali się w podróż, by odwiedzić pobliskie miejscowości. W programach wszystkich imprez były parady motocyklowe ulicami miast, msze święte z poświęceniem motocykli, występy zespołów rockowych i wiele innych atrakcji. Jednak najważniejsze, to spotkanie się znów na drodze z motocyklowym bractwem po ciężkiej zimie i poczucie wiatru we włosach podczas jazdy!
Zdjęcia - Zbąszyń
Zdjęcia - Piaski
Zdjęcia - Wolsztyn
Z okazji nowo rozpoczętego sezonu życzymy wszystkim wspaniałych warunków drogowych, udanych wypadów, tylu powrotów co wyjazdów, no i oczywiście sprawnych maszyn.
Przy okazji przypominamy parę zasad obowiązujących podczas jazdy w kolumnie drogowej.
Kolumna motocyklistów

Opublikowane 28 Kwietnia 2013


Korowód weselny

Zapraszamy wszystkich motocyklistów do udziału w orszaku weselnym. Towarzyszymy synowi i przyszłej synowej naszego kolegi Zbyszka. Zbiórka 13 kwietnia o godzinie 11.30 (Stary Młyn). Wróble ćwierkają, że pogoda dopisze - ma być 14°C. Mimo to ubierzcie się ciepło, bo jak zwykle może się prognoza nie sprawdzić. Do zobaczenia

Opublikowane 09 Kwietnia 2013


Wesołych Świąt ...

Wielu radosnych chwil na Święta Wielkanocne, serdecznych spotkań rodzinnych, szalonego Śmigusa Dyngusa i by wiosenny powiew wiatru pachniał kwiatami, szczęściem, miłością i radością. Wesołego Alleluja!

Opublikowane 27 Marca 2013


Majówka w Kotlinie Kłodzkiej

Zapraszamy do udziału we wspólnym wypadzie do Kotliny Kłodzkiej, który odbędzie się od 24 do 26 maja br. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym „Szczeliniec” w Karłowie, w domkach campingowych. W każdym z domków jest salon z wersalką i TV, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, a na piętrze dwie dwuosobowe sypialnie.

Na terenie ośrodka znajduje się basen. Zwolennicy wodnych kąpieli mogą zacząć już trenować smile Tak skacze mistrz

osrodek-wypoczynkowy-szczeliniec-karlow-6.jpg

Opublikowane 24 Marca 2013


<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Następne >>

Content Management Powered by CuteNews


/ nasza galeria /


Odwiedzin na stronie: Katalog stron© 2012 - 2015 Sekcja Turystyki Motocyklowej LOK Wielichowo